А ми казали, що сьогодні будуть чудові новини?! Так от, тільки що партизани винесли в повітря ФСБшників у Мелітополі, які в той час розважалися з повіям

У захопленому Мелітополі українські партизани підірвали готель Цитадель, де були ФСБшники, повідомляє РІА Мелітополь.

За даними видання, у цьому готелі співробітники ФСБ розважалися з “жрицями кохання” (повіями – ред.)

На момент вибуху біля готелю було близько 5−6 автомобілів ФСБшників. Кількість жертв уточнюється.

А минула доба була надзвичайно спекотною для ворогів у Мелітополі. Як зазначив очільник міської ради Іван Федоров, удару завдали по важливій військовій частині окупантів.

На цьому він зробив акцент під час телемарафону. Іван Федоров зауважив, що у Мелітополі упродовж минулої доби зафіксували три випадки, коли ворог зазнав втрат.

Іван Федоров вкотре нагадав про те, що 29 серпня о 17:00 у Мелітополі пролунали 4 потужні вибухи. Він підкреслив, що під час них постраждала одна, хоч і маленька, але надзвичайно важлива військова база російських загарбників. Він додав, що наразі очікуються деталі атаки. Водночас місцеві мешканці, запевнив мер Мелітополя, вже можуть підтвердити, що ця база на півночі міста функціонувати надалі не зможе.

Що стосується баз у Мелітополі, то їх 4 – 5. Основна їхня концентрація, додав Федоров, на виїзді у сторону Бердянська. Ворог базується на території заводу “Рефма”, а також “Агат”. Там перебуває велика кількість як техніки загарбників, так і особового складу.

Крім того, ще одну базу ворог облаштував у Новому Мелітополі, на території заводу “Тара”. Кілька пунктів перебування техніки ворога зафіксували також на півдні міста.

Але не обходиться і без прикриття цивільними. Так, окупанти облаштувалися у кількох школах: №5, 13 та 16. На їхніх територіях окупанти розмістили свої казарми.

“Тож ворог сьогодні прикривається нашими цивільними для розміщення свого особового складу”, – підкреслив Федоров, передає 24tv.