А ось і правда! Рано ми раділи, ДТП Стремоусова як і його сmерть це сама звичайна постанова – вже є докази. Відео

Російські пропагандисти повідомляють про смерть одного із так званих ватажків окупаційної “адміністрації” Херсона Кирила Стремоусова.

Деякі російські телеграм-канали пишуть, що він загинув у ДТП біля Генічеська. Наразі встановлюють усі деталі, інформація потребує підтвердження.

Згодом про смерть гауляйтера повідомили й російські офіційні ЗМІ з посиланням на пресслужбу адміністрації.

Водночас у мережі вимагають доказів смерті окупанта. Мовляв, це може бути частиною інформаційно-психологічної операції.

“Покажіть тіло, хоч в пакетику. Можемо організувати збір коштів на голову Стремоусова. Можна без пакетика, просто голову”, – іронізують користувачі.

Це ймовірно інсценування

За словами джерела, водій Стремоусова не впорався з керуванням, намагаючись уникнути зіткнення.

Кореспондент пропагандистського видання повідомляє, що позашляховик Стремоусова сильно пошкоджений: бронекапсулу відірвало від шасі.

У коментарі Суспільному, перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський сказав, що інформація про загибель Стремоусова не підтверджена. Тобто, можливе інсценування.

Зауважимо, що телефон гауляйтера сумно мовчить, Кирило не відповідає на дзвінки. Перевірив це активіст Сергій Стерненко.

Раніше, Стремоусов заявляв, що російські війська, ймовірно, відступлять на лівий берег Дніпра. Він також активно закликав місцевих мешканців евакуйовуватись.

Сальдо підтвердив загибель Стремоусова

Згодом смерть колаборанта підтвердив гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо. Він уточнив деталі загибелі – таки ДТП.

“Мені дуже важко говорити про те, що сьогодні загинув Кирило Стремоусов, він загинув на території Херсонської області, рухаючись в автомобілі, що потрапив у ДТП”, – заявив Сальдо.

Сальдо підтвердив смерть Стремоусова:

Костянтин Риженко – херсонський журналіст зауважив цікаву деталь, яка теж підтверджує варіант інсценування смерті колаборанта. Відео Сальдо було записане за 2 години до новин про ДТП.

“Судячи з метаданих, ролик, опублікований у телеграм-каналі Сальдо, де він підтверджує смерть Стремоусова, записаний о 14:01. Першу новину про смерть Стремоусова опубліковано провладним ЗМІ о 16:01”, – зазначив Риженко.

Губернатор Криму Сергій Аксьонов заявив, що сім’ї заступника голови адміністрації Херсонської області Кирила Стремоусова нададуть всю необхідну підтримку, а самого політика глава Криму назвав справжнім бійцем, патріотом, чесною і сміливою людиною.

“Велика трагедія, непоправна втрата. Немає слів”, – сказав Аксьонов.

Так-так, особливо, якщо враховувати той факт, що найімовірніше прибрали колаборанта саме росіяни, якщо таки прибрали, а не інсценували загибель.