А що мені робити, піду тепер бомжувати… Кому я потрібен дармоїд такий?!: Керівник хору з Києво-Печерської лаври почав стогнати

Керівник хору з Києво-Печерської лаври заявив, що йому доведеться йти бомжувати. Причина в тому, що він не зможе знайти роботу після виселення з храму.

Він зізнався, що планував дожити в монастирі до смерті, тому що не має ні дому, ні “потрібної в цьому світі професії” (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Я в лаврі перебуваю з 1988 року. Я прийшов до цього монастиря за розрахунком так, щоб дожити до старості, скільки Господь дасть, і померти.

Але, якщо влада сказала, що в мене немає права такого, то я з ними битися не буду. Піду вже бомжувати кудись”, – заявив церковний співак.

На запитання журналіста про те, чому одразу він зібрався бомжувати, чоловік відповів, що йому нема куди йти.

“А куди? Куди ви пропонуєте мені йти? Ви мене до себе в будинок візьмете? Кому я потрібен дармоїд такий?! Роботи немає, професії немає.

Я все своє усвідомлене життя тільки крутив пальцем. Я керував хором. Мої професійні здібності нікому в цьому світі не потрібні”, – видав колишній мешканець лаври.