Аааа… Це найкраще що могло трапитися: Виявилося, що розконсервована техніка РФ була повністю розкрадена, командир полку – зacтрeливcя

«Розконсервована» російська військова техніка повністю розкрадена, командир танкового полку – застрелився. Окупанти намагаються відновити втрати за рахунок техніки знятої з тривалого зберігання.

Зокрема, на аеродромі в СМТ Клімове Брянської області (35 км від кордону України) противник розгортає ремонтно-відновлювальну базу (РВБ). Наразі ворожа РВБ намагається “поставити в стрій” значну кількість техніки, яка прибуває зі складів тривалого зберігання.

Стан цієї техніки здебільшого вкрай незадовільний, що унеможливлює її повноцінне використання. Одночасно створюються місця для зберігання техніки, виведеної з ладу на полі бою.

Загалом РФ часто зіштовхується з проблемою неможливості відновлення техніки після «розконсервації» зі складів. З бойових машин повністю розкрадено оптичні прилади та електроніку з вмістом дорогоцінних металів.

Зокрема, у 4 танковій дивізії РФ з’ясували, що з 10 «розконсервованих» танків лише один знаходиться в більш-менш працездатному стані. Решта – повністю розукомплектовані. Частина з них не має навіть двигунів.

На даний час плани з передачі на фронт техніки, знятої зі зберігання фактично зірвано. За наявної інформації – командир 13 танкового полку 4 танкової дивізії РФ – застрелився.