Американський актор Алек Болдвін застрелив операторку родом з України: подробиці

Американський кіноактор Алек Болдвін на знімальному майданчику випадково застрелив із пістолета жінку-оператора і поранив режисера. Операторка Галина Гатчінс родом із України загинула.

Інцидент стався на ранчо Бонанза-Крік під час зйомок вестерну “Іржа”. Болдвін вистрелив із реквізитного пістолета, повідомляє 24 канал.

На зйомках актор мав стріляти холостими патронами. Представник знімального майданчика сказав, що нещасний випадок стався через пропуски запалювання зброї з холостими патронами. Під час вистрілу осколки кулі розлетілися і потрапили у двох людей – операторку Галину Гатчінс і режисера Джоела Соуза.

Прессекретар Болдвіна також повідомив інформаційному агентству AP, що інцидент стався через неправильне запалювання рушниці.

У режисера Джоела Соуза пошкоджена ключиця – його у критичному стані шпиталізували. 42-річну операторку Галину Гатчінс доставили на вертольоті в лікарню. Її намагалися врятувати, однак марно: від отриманих травм вона померла.

Міжнародна гільдія кінематографістів заявила, що смерть Гатчінс була “руйнівною новиною” і “жахливою втратою”.

“Наразі деталі неясні, але ми працюємо, щоб дізнатися більше, і підтримуємо повне розслідування цієї трагічної події”, – заявили президент гільдії Джон Ліндлі та виконавчий директор Ребекка Рейн.

Ведеться розслідування. Зйомки фільму припинені. Алек Болдвін є співпродюсером фільму і грає злочинця, чийого 13-річного онука засудили за випадкове вбивство.

Що відомо про Галину Гатчінс:

  • Вона – 42-річна операторка-постановниця.
  • Гатчінс народилася в Україні і виросла на радянській військовій базі за Полярним колом.
  • Вона вивчала журналістику в Києві та кінематограф у Лос-Анджелесі.

  • У 2019 році журнал American Cinematographer назвав її “висхідною зіркою”.
  • Гатчінс була директоркою зйомок у бойовику 2020 року “Макс Фіст” (англ. Archenemy), режисером якого був Адам Іджіпт Мортімер.
  • Серед фільмів, які вона знімала – “Постріл наосліп” і “Дарлін'”.