Білорусь заявила про напад! В екстреному порядку викликано посла – вже неприховано почалося виконання забаганки Кремля

Міністерство закордонних справ Білорусі викликало посла України через нібито підготовки удару по території Білорусі. Про це йдеться у заяві МЗС України.

Зокрема, ввечері 8 жовтня до МЗС Білорусі було запрошено посла України в Мінську Ігоря Кизима, якому була вручена дипломатична нота.

“В ноті білоруська сторона стверджує, що Україна нібито планує нанесення удару по території Білорусі”, – наголошується у заяві, передає УНІАН.

“Ця інформація не відповідає дійсності. Ми категорично відкидаємо чергові інcинуації білоруського режиму. Не виключаємо, що вручення дипломатичної ноти може бути частиною плану Російської Федерації із здійснення провокації та подальшого звинувачення України”, – заявили в МЗС.

При цьому, українське зовнішньополітичне відомство закликає білоруський народ не піддаватися на провокації.

“Україна ніколи не зазіхала на чужі території. Ми чітко дотримуємося основоположних норм і принципів міжнародного права та Статуту ООН”, – сказано у заяві.

“Влада в Білорусі має перестати виконувати забаганки Кремля та негайно припинити надавати підтримку Росії в здійсненні її агресії проти України”, – наголосили в МЗС.

Ситуація на кордоні з Білоруссю: деталі

Як повідомлялось, 6 жотвня речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив, що наразі на кордоні з боку Білорусі не зафіксовано ударних угруповань та диверсійних груп.

Також є повідомлення про те, що Росія доставила в Білорусь іранські дрони-камікадзе для атак на західні регіони України.