Бойовий медик: “Я не збиралася їхати безкоштовно… але через 200 гривень мене мало не випихали з маршрутки”

Багато хто мене знає, хто не знає розкажу, я бойовий медик Найкращого підрозділу Найкращого батальйону)). Та зараз не про це. Це фото моїх рук і моїх речей після декількох боїв… різних боїв нашої роти.

Але історія не про це….

Зараз я знаходжуся в госпіталі… і мені треба було відвідати аптеку … та вона знаходиться за декілька зупинок від мого місцезнаходження. Туди я героїчно дійшла, а назад вирішила, що неподужаю маршрут і треба під’їхати…..

І ось воно… саме цікаве.

Нііі…. я не збиралася їхати безкоштовно…. але через 200 гривень мене мало не випихали з маршрутки, бо у водія не було здачі (16 година дня)… там була ціла епопея подій, крику, обзивань і як ми всі ЗАДОВБАЛИ (військові звичайно)….

Так от про що пост…. ЛЮДИ!!!!! Схаменіться!!!! Що блять відбувається????? Хто кого задовбав???? Може коли ти спиш вдома і смакуєш ранкову каву … а я в окопі поссяти не можу????? Хто блять вас задовбав????

Будьте вдячні людям, які готові померти, лише б ви тут спали спокійно. І це не банальщина…. а, як виявляється, правда життя!

І хто не зрозумів… на одязі не бруд… а кров… і рюкзак не порвався, а розлетівся під артобстрілом, і на руках не бруд а кров хлопців….
Просто дуже шкода, що ви цього не розумієте….

Тетяна Лісіцина

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.