Бомбезна звістка ввечері прилетіла з Криму!! На полігоні загинула відома російська пропагандистка

Керівниця підрозділу пропагандистської медіагрупи «Росія сьогодні» в окупованому Сімферополі та колишній головний редактор російського інтернет-видання «Газета.Ru» Світлана Бабаєва загинула у Криму.

Повідомляється, що Бабаєва загинула у п’ятницю, 28 жовтня, внаслідок нещасного випадку на одному з навчально-тренувальних полігонів у Криму, де вона займалася військово-спортивною стрільбою, передає Главком.

Бабаєва народилася 1972 року в Москві, закінчила юридичний факультет Московського державного університету. Працювала в газеті «Московські новини», потім у газеті «Известия». З 2004 до 2006 року вона керувала представництвом «РИА-Новости» у Великій Британії.

Після цього пропагандистка працювала заступником головного редактора в газеті «Московські новини», потім шеф-редактором журналу «Профіль».

У 2008-2012 роках Бабаєва обіймала посаду шеф-редактора кореспондентського пункту «РИА-Новости» у США.

Після цього вона рік була заступником керівника об’єднаної редакції «Московські новини». Вона також працювала у президентському та урядовому пулах.

З 2013 до 2016 року Бабаєва була головним редактором інтернет-видання «Газета.Ru». З грудня 2016 року вона була радником «Росії сьогодні», а з серпня 2019 року – головою регіонального підрозділу медіагрупи у Сімферополі в окупованому Криму.