Були шоковані навіть досвідчені українські розвідники! Окупанти атакували сотню голодних свиней і сказали, що це наземний об’єкт ЗСУ

Російські “фронтові зведення” рясніють повідомленнями про вражальні “перемоги” “другої армії світу” в Україні та про величезні “втрати”, яких вона начебто завдає українській армії. Більшість цих “перемог” взяті зі стелі, однак є й ті, у які самі загарбники вірять.

Так, українські розвідники розповіли журналістам “Армії Інформ”, як окупанти кілька днів обстрілювали “позиції ЗСУ”. Окупанти витратили величезну кількість боєприпасів, щоб бити по сотні голодних свиней із розтрощеного господарства, яку за допомогою своїх БПЛА вони “ідентифікували” як противника.

Кумедну історію розповів журналістам розвідник на псевдо “Опер”, передає Obozrevatel. Трапилася вона на Запоріжжі.

За словами розвідника, окупанти панічно бояться ЗСУ й воюють з ними переважно здалеку. Через страхи вони витрачають тонни дорогоцінних артилерійських, авіаційних боєприпасів надурно, навіть на тактичному рівні.

“Розвідники з усього серця кажуть окупантам своє спасибі за їхні “подарунки”: затрофеєні українцями сучасне російське озброєння, техніку, обладнання й спорядження останніх поколінь тощо. А особлива шана від наших відчайдухів — за архаїчну звичку ворога воювати не “головою”, а “м’ясом” навіть у такій делікатній справі, як розвідка”, – пише видання.

За словами “Опера”, нині головний спосіб так званої тактичної розвідки окупантів — це виявлення українських сил і позицій через вогневі артилерійські ураження та з повітря. Розвідку боєм загарбники не проводять, натомість вони хаотично обстрілюють уявні й справжні райони оборони наших захисників артилерією й мінометами, рідше танками та з озброєння ББМ. А коли отримують найменшу вогневу відповідь — влаштовують на площі в кілька гектарів так званий “вогневий вал”.

Саме це й відбулося під час нещодавнього “повного знищення” окупантами “ротного опорного пункту ЗСУ”.

“Тієї ночі над українцями вела повітряну розвідку ворожа ланка БПЛА “Орлан-10”, про що нашим Силам оборони було добре відомо. Оператори “Орланів”, виходячи з подальших дій окупантів, за допомогою тепловізійного обладнання ідентифікувала певний наземний об’єкт як українські позиції, зайняті сотнею вояків”, – пише “Армія Інформ”.

Виявлений “тактичний об’єкт” окупанти кілька днів нещадно обстрілювали з усіх наявних озброєнь: били двома ланками штурмових літаків СУ й ударних гвинтокрилів, РСЗВ “Град”, танками, САУ, з озброєння ББМ, мінометним вогнем й великокаліберними кулеметами. Застосували навіть фосфорні боєприпаси.

“А “противником” виявилися… близько сотні голодних свиней із розтрощеного раніше їхньою ж артилерією тваринницького господарства”, – резюмував український розвідник “Опер”.