Чекай біди! Останні заяви Путіна свідчать про те, що на Росії вже повним ходом почали готуватись до загальної мобілізації

Президент РФ Володимир Путін намагається прощупувати інформаційний ґрунт для загальної мобілізації. Про це в ефірі Еспресо сказав політолог Віктор Шлінчак.

“Я думаю, останні заяви Путіна свідчать про те, що в Росії не виключають переходу до загальної мобілізації. Вони починають ідеологічно підгодовувати своїх росіян тим, що вже треба захищати свою батьківщину і за що ж гинули сини.

Зараз перекручується та теза, яка була раніше і Путін пробує прощупувати інформаційний ґрунт, для того, щоб потім мати цей інструмент – загальну мобілізацію”, – зазначив він.

Шлінчак додав, що багато людей сприймають це як заклик іти і воювати з Україною.

“Я думаю, що дуже багатьох це починає лякати. Зараз війна поступово підходить до кожної російської сім’ї і мені здається, саме це усвідомлення може змінити і картину в головах людей, які ще хитаються”, – підсумував політолог.

Путін 1 вересня заявив, що “місія російських солдатів – захистити саму Росію, тому що на території України” нібито почали створювати “антиросійський анклав, який загрожує РФ”.