Чекай біди! В мережі повідомляють, що Путін з дня на день в екстреному порядку збирається знову провести нараду з Радою безпеки РФ

Російський диктатор Володимир Путін знову запланував нараду з Радою безпеки РФ. Вона відбудеться найближчими днями. Про це повідомив пропагандистський телеканал “Россия”.

Окрім того, у планах глави Кремля наступного тижня нарада із членами уряду РФ, передає Obozrevatel.

Зі свого боку речник диктатора Дмитро Пєсков заявив, що НАТО нібито бере участь у війні, розв’язаній Кремлем проти України, через що проведення “спецоперації” вимагає від РФ “внутрішньої економічної та іншої мобілізації”.

Він також додав, що “операцію буде доведено до кінця”, а “потенціал” Росії нібито дозволяє їй мірятися з Північноатлантичним альянсом.

Тим часом у Москві почали терміново облаштовувати бомбосховища, для чого використовують навіть підземні паркінги. Активно готують бомбосховища і в інших регіонах Росії. Силовики в РФ пояснюють такі заходи “розпорядженням щодо перевірки всіх бомбосховищ”.

Нагадаємо, білоруський опозиціонер Павло Латушко вважає, що Росія може використати дислокацію своїх військ на території Білорусі для її анексії. Путін нібито мріє, щоб землі Білорусі, як і України, перебували у складі РФ. Диктатор може спробувати реалізувати цей сценарій до 2024 року, коли в Росії мають відбутися так звані вибори президента.

Як повідомлялось, після того, як рано-вранці 8 вересня на Керченському мосту сталися вибух і пожежа, російський диктатор Володимир Путін провів нараду із членами Ради безпеки Російської Федерації. Того самого дня держава-терорист відкрила масований ракетний вогонь по містах України. Вибухи пролунали на Київщині, Дніпропетровщині, Харківщині, Житомирщині, Хмельниччині, Тернопільщині, Львівщині, Рівненщині та в інших регіонах.