Чому вчора не відбувся масовий ракетний удар по Україні – пояснення посадовців

Ворожа авіація у вівторок, 29 листопада, виявляла українську протиповітряну оборону. Рашисти також спостерігали за реакцією ЗСУ. Таку заяву зробив радник Офісу президента України Олексій Арестович у бесіді із правозахисником Марком Фейгіним.

«Літаки реально були в повітрі не менше 4,5 години. Ми чекали на удар, але удару не завдали. Виявляли нашу ППО, дивилися, як ми відреагуємо», – сказав Арестович.

Раніше Олексій Арестович заявив, що збройні сили України зможуть деокупувати Крим протягом наступних шести місяців.

“Ворог може нагнітати ситуацію, до ракетного обстрілу треба бути готовими завжди”, – в свою чергу повідомида речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк

“На летовищах росії стратегічна авіація споряджена, тактична авіація споряджена, ракетоносій виведений на чергування – це непрямі ознаки до підготовки удару”, – зазначила вона.

Також за даними речника Одеської ОВА Сергія Братчука на сьогоднішній ранок: у Чорному морі ворог тримає ракетоносій з 8 “калібрами” на борту.

Декілька носіїв крилатих ракет знаходяться у бухтах тимчасово окупованого Севастополя і можуть здійснювати бойові пуски без виходу в море.