Чудова звістка в це день!! Наші “пташки” обнулили чорноморський флот РФ. Потужна бавовна в Криму – окупанти в паніці

Окупаційна “влада” Севастополя заявила про нібито атаку безпілотників в акваторії Севастопольської бухти. Загарбники видали, що БПЛа відбивають кораблі.

Путінські окупанти само собою розповідають, що нібито “ніякі об’єкти не вражені”. Про це Telegrаm повідомив так званий “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв.

За словами окупанта, кораблі Чорноморського флоту відбивають атаку безпілотних літальних апаратів у Севастополі. Развожаєв заявив, що ситуація у тимчасово окупованому місті “під контролем”.

“Кораблі ЧФ відбивають атаку БПЛа в акваторії Севастопольської бухти. У місті жодних об’єктів не вражено. Зберігаємо спокій. Ситуація під контролем. Всі оперативні служби напоготові”, – заявив окупант.

У свою чергу кремлівські пропагандистські ЗМІ заявили, що рано-вранці 29 жовтня в окупованому Севастополі пролунав сильний вибух, після чого було чути ще кілька “бавовни”.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Севастополі вранці 19 жовтня пролунали вибухи. Загарбники з Криму заявили про нібито збиття безпілотного літального апарату у районі військового аеродрому Бельбек.

Раніше повідомлялося, що 8 жовтня на Керченському мосту, який з’єднує тимчасово окупований український Крим із державою-окупантом РФ, пролунав потужний вибух. В результаті впали кілька прольотів автомобільної частини і спалахнули цистерни з паливом.