Данілов ввечері розсекретив, хто насправді подав ідею зі знищення української енергетики

У Раді безпеки та оборони України назвали головного в Роcії лобіста руйнування української енергосистеми. Ідея та пропагування ракетних атак на об’єкти енергосистеми в Україні належить заступнику глави адміністрації президента РФ Володимира Путіна Сергієві Кирієнку.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає Obozrevatel. Він підкреслив: Україна атаки витримає, а от Кирієнко вже підписав собі вирок.

“Головним ідеологом і лобістом руйнування енергетичної інфраструктури є заступник глави адміністрації президента Сергій Кирієнко, який, працюючи в “Росатомі”, добре розбирається в енергетичній сфері. Україна поіменно знає, хто в Росії має відповідати й за що”, – зазначив секретар РНБО.

Він також підкреслив: Кирієнко неодмінно відповідатиме за злочини проти українського народу.

“Ми витримаємо, як би важко не було, але Кирієнко вже підписав свій вирок у цивілізованому світі”, – наголосив Данілов.

Нагадаємо, напередодні, 31 жовтня, Україна зазнала масованої ракетної атаки з боку агресора. Війська РФ завдали ударів по 10 регіонах України. Пошкоджено 18 об’єктів, переважно – енергетичних. Сотні населених пунктів було знеструмлено, у багатьох містах і селах почалися перебої з водопостачанням.

При цьому російський диктатор Володимир Путін заявив, що масовані удари по Україні – це помста за Севастополь, де ударів повітряних і надводних дронів зазнали кілька кораблів російського Чорноморського флоту. Декілька кораблів могли піти на дно, пошкодження також отримав новий “флагман” ЧФ РФ – фрегат “Адмірал Макаров”.

Водночас міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що ракетні удари РФ по енергосистемі знижують “воєнний потенціал” України. У Зеленського цю заяву назвали офіційним зізнанням РФ у скоєнні воєнних злочинів проти України та геноциді українців.