Держава більше не оплачуватиме лікування COVID-19 тим пацієнтам, хто не мав протипоказань, але не вакцинувався: в Сінгапурі відмовились безкоштовно лікувати невакцинованих

Невакциновані від коронавірусу наразі в Сінгапурі становлять значну більшість тих, хто потребує інтенсивної стаціонарної допомоги.

Влада Сінгапуру заявила про те, що більше не буде надаватися безкоштовне лікування для інфікованих коронавірусом, які не щепилися від Covid-19. Про це повідомляє Главком з посиланням на Axios.

«Уряд Сінгапуру більше не оплачуватиме медичних рахунків для людей, які не пройшли вакцинацію за власним бажанням», – ідеться в повідомленні.

Вказано, що невакциновані від коронавірусу наразі в Сінгапурі становлять значну більшість тих, хто потребує інтенсивної стаціонарної допомоги, та які «надають непропорційно велике навантаження на ресурси охорони здоров’я».

Як зазначають у МОЗ Сінгапуру, всім невакцинованим від Covid-19 пацієнтам, які будуть госпіталізовані з 8 грудня поточного року або після цього, доведеться сплачувати медичні рахунки самостійно.

Винятком будуть особи, яким не можна робити щеплення через медичні протипоказання та діти до 12 років.

Нагадаємо, в Україні найбільше смертей від Covid-19 за добу – понад 800. Також 8 листопада в Україні зафіксовано понад 18,9 тис. нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби Covid-19.