Для вас це буде шоком.. Мушу зізнатися – Стріляв по ЗСУ. Антін Мухарський приголомшив всю країну історією свого перебування в ТрО

В інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” шоумен Антін Мухарський, який прокоментував українофобні висловлювання своєї ексдружини, поділився своїм досвідом служби в теробороні та розповів, чому, перебуваючи в США, він приносить більше користі, ніж якби залишився в Україні.

Війна застала Антіна Мухарського у Києві. 24 лютого він навіть приїхав на ранковий ефір, який виявився найкоротшим у житті – через 7,5 хвилин його зупинили, адже була небезпека прориву ворога в столицю. Наступного дня чоловік поїхав у будинок біля Василькова, де провів наступні 2 тижні. Сидіти без діла шоумен не міг, тому одразу ж записався у місцеву тероборону. Утім, там він лише переконався, що військовими справами повинні займатись військові, повідомляє Точка.нет.

Був дружній вогонь. Територіальна оборона не зрозуміла, хто до них їде на цивільних машинах, почали стріляти в повітря. З тих машин теж вискочили люди, які стали стріляти в повітря. Я на той час сидів у засаді біля блокпосту зі своєю рушничкою. І коли побачив, що повз мене пролітають автівки, також відкрив по них вогонь, думаючи, що то ДРГ.

Наступного дня до мене прийшли представники ЗСУ з питанням, чому я стріляв по тих машинах. Я відповів: “Думав, що то ДРГ, бо перед цим біля Василькова на блокпості розстріляли 14 людей”. А мені відповіли: “Може мисливець ви й гарний, але стрілок фіговий, і це прекрасно, що ви не влучили”, — пригадав Антін Мухарський.

Виявляється, у тих цивільних машинах були представники СБУ та військові, котрі їхали “брати” парашутиста, який висадився над Ірпенем.

У мене поцікавились, хто я за військовою професією, і я сказав – музикант військових оркестрів. “Ну і **здуйте заробляти гроші для армії! Зрештою, нам потрібні рації, прилади нічного бачення, квадрокоптери”, – почув я у відповідь. Ось цим ми зараз і займаємося, — поділився шоумен.

Разом із дружиною Лізою Антін виїхав до Америки, де зараз дає концерти, а зароблені гроші спрямовує на ЗСУ. Та багато людей запитують, яким чином чоловікові призивного віку вдалося виїхати за кордон.

По-перше, я батько чотирьох неповнолітніх дітей. Я щомісячно сплачую досить великі суми на їхнє утримання. По-друге, я музикант воєнних оркестрів. Моя військова спеціальність – не стріляти, а співати, цим я і займаюсь. Я зараз працюю по військовій професії, — зазначив Мухарський.