Дорогі друзі, дуже прошу поширте допис. Навіть якщо є один шанс на мiльйон,але все одно він Є!!!!! Це найменше що ми можемо зробити бо є більша ймовірність що це побачить людина яка знає якусь інформацію!!!!!Це дуже важливо робити!!!

Наразі ще дуже багато українських захисників знаходяться в полоні. Разом з ними знаходиться мій друг,з яким я познайомилась у «ДЮСШ « в м.Луцьк.
На той час я постійно відвідувала заняття з легкої атлетики,і дуже добре пам‘ятаю той день,коли тренер познайомив мене з Владом.

Це дуже цілеспрямований,сильний духом хлопець.Він постійно мене підбадьорував на важких тренуваннях,перед змаганнями налаштовував на хороший результат.
Здавалось,він вірив у мене більше,аніж я в себе.

Його підтримка для мене була дуже важлива! Тому зараз я дуже сильно хочу підтримати його,зробити хоча б мінімальний вклад у те,аби його повернули якнайшвидше з полону до своїх рідних!

Влад- це приклад мужності,відваги,стійкості,незламної сили духу, а ще він дуже добрий,щирий,світлий хлопець. Він зробив вагомий внесок у досягненні українського спорту і виконав норматив майстра спорту України з бігу на дистанції 100 м. Він неоноразово підіймав синьо-жовтий прапор на Чемпіонатах України з легкої атлетики.

А коли почалось повномаштабне вторгнення в Україні,він почав боронити рідну землю,будучи захисником Маріуполя та Азовсталі. Він воїн полку «Аз*в».
Влад досі перебуває в полоні. Останній раз він виходив на зв‘язок,після подій,які сталися в Оленівці. Він написав рідним і сказав,що живий і все.
Після того зв‘язок зник.

Тому я дуже прошу робити максимальні репости,розголоси. Чим більше людей будуть про нього говорити,тим більше шансів на його повернення🙏🏼 Не будьте байдужими. Адже він опинився в полоні, захищаючи інтереси кожного з нас.

Тому прошу максимальне поширення цього посту. І нехай кожен захисник повернеться додому🙏🏼 А я дуже надіюсь,що ті сни,які мені сняться вже вкотре,про те,що ти повернувся з полону,скоро здійсняться, і ми обіймемось ,але вже наяву🥹🙏🏼

Аліна Шанковська