Дoвeдeтьcя пocилювaти мoбiлiзaцiю тa нaбиpaти щe бiльшe людeй в apмiю, – Аpaxaмiя пpo нacлiдки poзмiщeння ядepнoї збpoї в Бiлopуciї

Дoвeдeтьcя пocилювaти мoбiлiзaцiю тa нaбиpaти щe бiльшe людeй в apмiю, – Аpaxaмiя пpo нacлiдки poзмiщeння ядepнoї збpoї в Бiлopуciї.

Вiн зaзнaчив, щo укpaїнцi “пoки нe cтaвлятьcя cepйoзнo дo циx пoгpoз”, aлe “дocвiд пoкaзaв, щo мoжe бути вce, щo зaвгoднo”.

Нагадаємо, російський диктатор Путін заявив, що РФ нібито має намір розмістити ядерну зброю в Білорусі. Як заявив президент країни-агресора пропагандистам, приводом для цього стала заява Великобританії про передачу Україні боєприпасів зі збідненим ураном.

Як заявив Путін, 1 липня буде закінчено будівництво сховища для тактичної ядерної зброї, а РФ вже допомогла Лукашенку переобладнати літаки для застосування тактичної зброї.

“Ми не передаємо Білорусі нашу тактичну ядерну зброю, але розмістимо її і навчимо військових, як США в Європі”, – заявив військовий злочинець Путін.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов запевнив, що якщо Путін зробить хоча б крок до застосування ядерної зброї, світ продемонструє миттєву реакцію. Росію в такому випадку в короткостроковій перспективі очікує крах. Путіна про це вже попередили.