Довелось відрізати: поплічник путіна медведєв отримав ускладнення після інтимної операції

Колишній президент РФ, а нині заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв має нові проблеми зі здоров’ям. Захоплення алкоголем не йде на користь маріонетці Путіна.

Як розповідає телеграм-канал Generall SVR, у Медведєва з’явилися деякі проблеми зі здоров’ям, але серйозної загрози вони не несуть, передає ТСН.

“Наприкінці минулого тижня у Медведєва діагностували двосторонню гінекомастію (ред., збільшення розміру грудних залоз в осіб чоловічої статі, яке відбувається за рахунок розростання залозистої тканини або формування жирових відкладень у ділянці грудей).

Призначено лікування, прогноз сприятливий. Недуга з’явилася на тлі алкоголізму та відмови від регулярного приймання прописаних препаратів після орхіектомії (ред., операція з видалення одного з яєчок) проведеної минулого року”.

Однак, схоже, Дмитра Медведєва більше цікавлять сценарії розвитку війни в Україні, про які він регулярно видає перли, аніж власне здоров’я.

“Аналітики всіх мастей вправляються у підготовці прогнозів щодо українського конфлікту… Прогнози перемоги будують у Києві та в українофільних країнах Заходу. Насправді, все це брехня чистої води та демагогія для обробки електорату”, – заявив Медведєв.

Нагадаємо, раніше цей самий канал повідомляв про те, що Медведєв мав невдалу спробу суїциду.