“Довгострокова оренда, як із Гонконгом”, – британська DailyMail дізналася про рішення щодо Криму та Донбасу на переговорах

Крим та Донбас можуть перебувати у довгостроковій оренді у Москви, як це було у Великобританії з Гонконгом з 1898 по 1997 рік, пише видання.

Британська газета Dailymail опублікувала свою версію переговорів за участю російського олігарха Романа Абрамовича, який виступає посередником у конфлікті між Росією та Україною.

За даними журналістів видання, всього у цих переговорах беруть участь троє людей: від України нардеп Рустем Умеров, від Туреччини радник турецького президента Ердогана Ібрагім Калин.

Поки, судячи з статті, домовленості ще не намічені, однак одне з ключових питань – статус окупованих Криму та Донбасу – перебуває у процесі вирішення.

За даними журналістів, пропозиція звучить як довгострокова оренда на кшталт гонконгської. “Калин висунув ідею про те, що Крим і Донбас мають перебувати у довгостроковій оренді у Москви, як це було у Великобританії з Гонконгом з 1898 по 1997 роки.

Вважається, що Путін розглядає цю ідею, але його лють через невдачі своєї армії та ненависть до Зеленського, як то кажуть, стримують його”, – зазначено у матеріалі.