Джонсон знову вразив світ! Борис офіційно заявив, що готовий буквально “натиснути” на кілька країн, щоб допомогти Україні зі зброєю

На п’ятому місяці повномасштабного військового вторгнення Росії на територію незалежної України британський прем’єр Борис Джонсон заявив про те, що має намір закликати Францію і Німеччину надати більше військової підтримки Україні.

Для цієї мети Джонсон має намір використатисаміти G7 і НАТО. Про це повідомляє Independent, передає УНІАН.

Прем’єр-міністр кине виклик колегам-лідерам, щоб вони “надали президенту Зеленському та Україні можливість досягти бажаного результату”.

Уряд Британії готовий надати Україні ще 429 мільйонів фунтів стерлінгів ($525 млн) у вигляді кредитних гарантій, щоб розвіяти побоювання, що до осені фінансування може закінчитися.

25 червня 2022 року прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що питання підтримки України серед принципових питань, які б він розглядав як причину ймовірної відставки.

Раніше прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон висловив побоювання, що Україна може зіткнутися з тиском з метою укладення мирної угоди з Росією, яка не відповідає її інтересам, через економічні наслідки війни в Європі.

Джонсон сказав, що наслідки того, що президент Росії Володимир Путін зможе домогтися свого в Україні, будуть небезпечні для міжнародної безпеки та стануть “довгостроковою економічною катастрофою”.

26 червня з’явилася інформація про те, що Джонсон має намір організувати зустріч Зеленського з королевою Єлизаветою II.