Ексрадник очільника МВС розкрив таємницю по Криму: “Що ж можна вже відкрито писати. Ракети з дальністю 200-300 км вже в нас”

Як ви могли зрозуміти, ракети з дальністю 200-300 км вже в нас на озброєнні і застосовуються, – ексрадник очільника МВС Віктор Андрусів відреагував на бавовну в Криму.

Що ж можна вже відкрито писати. Як ви могли зрозуміти – ракети з дальністю 200-300 км вже в нас на озброєнні і застосовуються. Вибухи в Мелітополі, а сьогодні на аеродромі в Новофедорівці в Криму – публічний доказ цього.

Окупанти явно виявились не готові до цього факту, що бачимо з масштабів їх втрат. Це дуже добре, бо на додачу, ще й означає, що в них погано з розвідкою, і походу з ППО теж не дуже ))

Ну, а взагалі я вирішив написати про це в контексті Кримського мосту. Не раджу користуватись ним окупантам в найближчі місяці.

ПС. Я очікую, що росіяни постараються спростувати наш удар. Скажуть щось тіпа “несчастний случай”, “возгорание”, “диверсия”. Причина цьому банальна – паніка.

Визнати, що в нас є можливість вдарити на 300 км – це посіяти паніку кругом де розташовані резерви і тили. Що ж побачимо, що вони ввечері будуть розказувати, окрім “мы даже не начинали”