Екстрене звернення! Залужний не стримав сліз, українці розчулені – висказав усе

Ви є лідерами для підлеглих і опорою для командирів. На ваших плечах тримається військо. Ваш досвід безцінний – пише Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в Мережі. Ваші імена вже в історії. Вами пишаються і будуть пишатися покоління українців. Я теж безмежно пишаюся кожним із вас і дякую за службу. Схиляю голову перед світлою пам’яттю полеглих побратимів.

Вітаю вас із Днем сержанта! Гордий бути з вами в одному строю. Разом до Перемоги!

Честь! Відданість! Відповідальність! Професіоналізм! – підсумував Головномандувач.

А ми приєднуємось до привітань!

Зазначимо: раніше Залужний поспілкувався телефоном з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Подякував за все, що Американський народ та особисто генерал Міллі роблять для нас, і за високу оцінку дій Збройних Сил України.

Запевнив, що ми будемо боротися, доки стане сил. Наша мета – звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна – росія має залишити всі захоплені території.

Поінформував свого американського колегу про оперативну обстановку та першочергові потреби Сил оборони. Ситуація на фронті стабільна та контрольована.

Генеральний штаб Збройних Сил України продовжує концентрувати зусилля на досягненні стратегічних завдань із стабілізації обстановки у визначених операційних зонах, ведення подальших наступальних дій з метою деокупації всієї країни та недопущення прориву противника на ділянках ймовірного наступу.