Ердоган просто красунчик: Туреччина неочікувано для всіх заявила про готовність пропускати військові кораблі США через Босфор через збитий росіянами безпілотник США в чорному морі

Туреччина готова пропускати військові кораблі США через Босфор у зв’язку з “інцидентом” із MQ-9 і Су-27, — міністр оборони Туреччини.

“Turkey is ready to let US warships pass through the Bosphorus, because of the “incident” with the MQ-9 and Su-27″ – Turkish Defense Minister

Те, що Росіяни називають “зоною спаціальних операцій ” – нікого не гойдає. Це тільки Росія вигадала собі таку зону, а з міжнародної точки зору це “нейтральна зона”.

Дуже цікаво, як на далі розвиватиметься цей сюжет.

Нагадаємо, учора Пентагон заявив, що у ВМС США наразі немає жодного корабля, який працює в Чорному морі, і який би зумів допомогти підняти уламки БПЛА MQ-9 на поверхню і тому США змушені спрямувати у зону падіння американського безпілотника свої спеціалізовані кораблі та спеціалістів для проведення операцій з підняття безпілотника з дна моря, заявив у середу речник Європейського командування США.