Глобальна катастрофа! Путін заговорив про можливе пряме зіткнення військ НАТО з Росією

Російський диктатор назвав таку ймовірність дуже небезпечним кроком, який може призвести до глобальної катастрофи.

Путін заявив, що пряме зіткнення НАТО з російською армією є вкрай небезпечним, адже обернеться катастрофою світового масштабу. Про це він заявив на пресконференції 14 жовтня, передає ТСН.

Таку відповідь російський диктатор дав на запитання щодо можливості введення військ Альянсу до України в разі “погіршення становища Києва”.

“У будь-якому разі, введення якихось військ у пряме зіткнення з російською армією – це дуже небезпечний крок, який може призвести до глобальної катастрофи. Сподіваюся, що розуму в тих, хто каже про це, вистачить для того, щоб подібних небезпечних кроків не робити”, – заявив Путін.

Він також прокоментував заяву генсека Альянсу Єнса Столтенберга про те, що “перемога Росії стане поразкою НАТО”.

“Поразка України – питання понять, юридичної техніки кожен може розуміти по-різному”, – сказав президент РФ.

НАТО і Росія

Нагадаємо, напередодні CNN із посиланням на високопосадовця з НАТО повідомило, що ядерний удар з боку РФ “майже напевно” викличе “фізичну відповідь” з боку союзників і, можливо, з боку Альянсу.

Сам генсек НАТО не підтвердив і не спростував таку інформацію. Водночас Столтенберг сказав, що навіть застосування Росією малопотужної ядерної зброї фундаментально змінить характер війни в Україні. Це, звісно, матиме наслідки, запевнив генсек Альянсу.

Окрім того, Столтенберг заявляв, що перемога Путіна у війні проти України означатиме поразку для НАТО. Також він анонсував ядерні навчання, які проведе Альянс.