Головна ранкова новина! В бій пішли тисячі – врятувалося лише кілька десятків: окупаційні війська кинули майже 2000 мобілізованих на передову. Майже всі загинули в районі Балаклії

Окупаційна армія внаслідок контрнаступу ЗСУ зазнає катастрофічних втрат. Зокрема, під Балаклією загинули майже всі бійці 204 полку квазіреспубліки на Луганщині.

Про це розповіли джерела у розвідці. Врятуватися вдалося лише кільком десяткам загарбників.

У розвідці розповіли, що 204 полк квазіреспубліки в Луганській області, який перебував у районі Балаклеї, практично повністю знищили.

Командування скерувало на передову майже 2 тисячі мобілізованих. Потім їх кинули просто під танки ЗСУ. Офіцери завбачливо втекли.

“За попередніми даними, з оточення вибралися десь до 50 солдатів. Їх потім КамАЗом вивезли у напрямок Ізюму”, – розповіли розвідники, передає 24tv.

Зауважте, що ГУР також стало відомо, що 237-й гвардійський десантно-штурмовий полк рф припинив своє існування. Усі військовослужбовці – або поранені, або вбиті. Значна частина з тих, хто вижив, перебувають у вкрай важкому стані. ️

Своєю чергою, окупанти з 202-го окремого мотострілецького полку відійшли з позицій в Харківській області та перемістились у найближчу лісосмугу. Підрозділ залишився без командирів та зв’язку. Наразі загарбники телефонують рідним та просять їх зв’язатися з командуванням та з’ясувати, куди їм рухатися далі.

“Деякі з них просять дружин звертатися на гарячі лінії міністерства оборони росії та Червоного Хреста з вимогою вивести їх із території України”, – розповіли у розвідці.