Готові на будь-які провокації: Путін готує новий сезон ядерних загроз в Україні. Вже скоро диктатор може заявити, що російська доктрина дозволяє застосування такої зброї для захисту “нових” території рф

У Кремлі на даний момент розглядають варіант стримування настання ЗСУ за допомогою ядерної загрози. Також вони хочуть приєднати до себе окуповані території.

Про це йдеться у свіжому звіті ISW, передаю Знай.юа.

За словами американських аналітиків з Інституту вивчення війни, російський диктатор не планує найближчим часом відмовлятися від намірів незаконно приєднати нові території, які вони в Україні тимчасово окупували.

Йдеться про Херсонську, Запорізьку, Донецьку та Луганську області, і найімовірніше дедлайн у них стоїть на 11 вересня цього року. До речі, саме цього дня у 27 регіонах їхньої недодержавки збираються провести регіональні вибори.

Експерти при цьому зазначають, що окупантам не вдасться за цей час повністю окупувати всю Донецьку область, вони не боєздатні.

“Після анексії окупованих територій Путін може прямо чи опосередковано заявити, що російська доктрина, яка дозволяє застосування ядерної зброї для захисту території РФ, застосовується до новоприєднаних територій”, – припускають американці.

Крім того, вони зазначають, що путін може розглядати варіант ядерної загрози, і все для того, щоб стримати контрнаступ ЗСУ на тимчасово окупованих територіях, який є досить успішним.

Щодо повернення Херсонської області вкрай мало новин, однак у Генштабі запевняють, що все йде за планом.

“Путін може вважати, що погроза ядерною зброєю або її застосування відновлять стримування Росії. У такому разі Україна та її західні партнери суттєво скорочують тимчасові рамки проведення контрнаступу до того, як Кремль анексує окуповану територію”, – попереджають аналітики.