Я тут поговорив з Зеленським.. Виявляється у нього вже є план, завдяки якому буквально скоро вдасться змінити перебіг війни – Джонсон

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що команда президента України Володимира Зеленського має реалістичний план, як протистояти Росії на полі бою. Він здатний змінити перебіг війни в найближчі кілька місяців.

Відповідну заяву британський політик зробив 30 червня, виступаючи на саміті НАТО в Мадриді (Іспанія), передає телепроєкт Obozrevatel. Він сказав, що відвідав Київ перед зустріччю лідерів Альянсу, а також G7 для того, щоб “зрозуміти бачення Зеленського й української влади”.

“І вони дійсно бачать шлях, як змінити динаміку війни цього року, навіть у найближчі місяці. І тому тепер важливо допомагати вам, наскільки ми можемо, щоб Україна втрималася”, – підкреслив Джонсон.

Він зазначив, що наша країна вже показала свою здатність давати відсіч агресору. Західним союзникам необхідно й надалі постачати зброю для ЗСУ, зокрема реактивні системи залпового вогню, “які мають особливе значення”.

“І я вражений тим, як українці ефективно вчаться її використовувати”, – додав прем’єр-міністр Британії.

Він вважає, що Україна має те, що необхідно, щоб відкинути Росію на території, зайняті до 24 лютого 2022 року.

“А це саме той результат, якого, як каже Володимир Зеленський, він планує досягти”, – сказав Джонсон.