“Я жо*у рвала за вас!!! Я думала, ви нас защіщать єдєтє”: Зрадники на окупованих територія отримують відплату. Миттєва карма

На Донбасі окупанти вдерлися до будинку місцевої сепаратистки, оселилися в ньому та пограбували.

В Олександрівці, що у передмісті окупованого Донецька, російські військові розкрили приватний будинок місцевої мешканки-сепаратистки, оселилися в ньому та пограбували. Жінка приїхала і впіймала окупантів “на гарячому”. Скандал жінка записала відео.

Донеччанка терміново повернулася до Олександрівки, бо їй сусіди повідомили, що “кадировці” зламують будинки в їхньому районі. Приїхавши, вона побачила, що окупанти не тільки пограбували її будинок і влаштували там розруху, а й оселилися там. Жінка влаштувала скандал.

“Я думала, ви нас захищати їдете. Я раділа, чесно вам скажу. У мене батько загинув у 16-му році, брат воює (у угрупуванні “ДНР” – ред.).

Я жо*у рвала за вас. А що ви зараз робите?” – кричала сепаратистка. Спочатку солдати РФ розповідали їй, що просто стоять поряд із будинком. Проте зрештою визнали, що увірвалися на приватну територію. При цьому вони продовжували брехати, що нічого в неї не брали, хоча цінні речі з дому зникли, а сейф був розкритий.

“Ми не добровольці. Ми навіть не хотіли сюди їхати. Але сказали, що треба… Ви вибачте. Просто був будинок відкритий, ми зайшли”, – запевняли військові РФ. Примітно, що коли сепаратистка зажадала для розмови командира російських мародерів, то їй відповіли: “Наш командир у Чеченській республіці. Рамзан Кадиров”.