Як тільки білоруси про це дізнаютсья – бацьку “зметуть” за лічені дні: виявилося, що російські війська в Білорусі утримуватимуться за рахунок самих білорусів

Продовжується розгортання спільного регіонального угруповання Росії та Білорусі. Раніше Лукашенко анонсував прибуття 9-10 тис. військовослужбовців Росії.

Наразі, за даними української розвідки, до Білорусі прибуло приблизно 3200 російських солдатів. Який період часу росіяни будуть у Білорусі, невідомо.

Тим часом, фінансування росіян за перебування в республіці повністю лягатиме на народ Білорусі. Це пов’язано із змінами в угоді про союзну державу, згідно з якою Лукашенко зобов’язався розміщувати росіян у республіці на безоплатній основі.

А тепер уявіть, що економіці Білорусі необхідно буде утримувати безоплатно 10 000 військовослужбовців Росії. А це не лише харчування.

Сюди можна додати обслуговування російської техніки, яке торкнеться і білорусів.

Звісно ж, реакція світової спільноти не змусить себе довго чекати. Розміщення в Білорусі такої кількості російських солдатів спричинить нові санкції Заходу, які, так чи інакше, вплинуть на повсякденний побут народу Білорусі.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.