“Якщо, не дай Боже, Україна перетне цю межу, задіємо актові зали шкіл, палаци спорту, театри, кінотеатри”: Нардеп Радуцький озвучив план влади при найгіршому сценарії пандемії

Голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації та експерт Михайло Радуцький в ефірі політичного токшоу «Діалог з країною» на телеканалі «Live» повідомив, що медична система наразі готова до госпіталізації 50 тисяч хворих на добу.

Також Михайло Радуцький озвучив план дій в разі перетину цієї «червоної межі»: «Медична система на сьогоднішній день, за підрахунками фахівців з організації охорони здоров’я та епідеміологів, готова витримати до 50 тисяч випадків захворювання на добу.

Якщо, не дай Боже, Україна перетне межу в 50 тисяч, задіємо актові зали шкіл, палаци спорту, театри, кінотеатри. Це поганий розрахунок, але система до нього готова – у нас є мобільні шпиталі ДСНС та обладнання для розгортання таких тимчасових шпиталів. Але я вважаю, що Україна не має до цього дійти. Вже сьогодні маємо до 300 тисяч вакцинованих на добу.

Збільшення вакцинованих – це зупинка розповсюдження. Є закиди про те, що вакциновані теж хворіють, але це трапляється в межах статистичної похибки – не більше 5%. Це статистика по всіх країні. Єдине, що зможе вберегти нас від колапсу, – це вакцинація. Нічого іншого в світі більше ніхто не вигадав».

Нагадаємо, за добу 27 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 26 071 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1 830, медпрацівників – 477).

Старт вакцинації від COVID-19 в Україні відбувся 24 лютого 2021 року. Від початку кампанії проведено усього 16 793 558 щеплень.

МОЗ нагадує: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами — рятує життя. Бережіть себе та рідних.