Яценюк екстрено звернувся до всіх українців: “Послухайте мене! Путін розпочав гру – хто моргне першим”

Арсеній Яценюк щодо дій рф проти поставок озброєння для України: “Путін розпочав гру – хто моргне першим: Захід чи автократична росія.

Ми не маємо можливості кліпати очима. Ми маємо боротися. Зараз він хоче зупинити західний світ від надання Україні важкого озброєння.

Моє звернення до західного світу – давайте зробимо це разом. Давайте переможемо у цій праведній війні. Давайте підтримаємо свободу в Європі та у світі.

Не бійтеся путіна, адже це його звичний наратив – погрожувати, тестувати кожного західного лідера та чекати, коли Захід відступить. У цьому випадку Захід не може відступити, Захід може тільки рухатися вперед у захисті свобод.

Зазначимо, що Британське видання The Independent з посиланням на звіти західної та української розвідок повідомляє про те, що українські війська зазнають значних втрат, оскільки співвідношення сил щодо артилерії із російським супротивником складає 20 до 1 по артилерії та 40 до 1 по боєприпасах.

Нові дані малюють похмуру та відчайдушну картину жорстокої битви на передовій, йдеться у виданні.

У звіті, який побачила The Independent, вперше говориться про занепокоєння з приводу дезертирства українських солдатів, і про те, українські сили обмежені радіусом дії 15,5 миль, а російські війська можуть завдавати удари із у 12 разів більшої відстані.