Є сигнал для України! Найближчі тижні будуть дуже важкими – Макрон нишком перед зустріччю президентів дав інтригуючий коментар

Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що найближчі тижні будуть дуже важкими для України та світової спільноти. Водночас він запевнив українців у європейській підтримці та єдності.

Про це політик сказав під час візиту в Київ 16 червня, передає Obozrevatel. Столицю нашої країни французький лідер відвідав разом із канцлером Німеччини Олафом Шольцом і прем’єр-міністром Італії Маріо Драгі.

До офіційної зустрічі з президентом Володимиром Зеленським й українськими політиками Макрон встиг поспілкуватися із журналістами. Він повідомив, що опісля делегація відвідає місто Ірпінь на Київщині, яке було зруйновано російськими окупантами.

“Ми зустрінемося з президентом Зеленським, щоб вирушити на місце бойових дій, де скоювалися вбивства, і проведемо заплановані зустрічі. Це місто – Ірпінь”, – наголосив Макрон у коментарі BFMTV.

Водночас додав, що має послання європейської єдності, звернене до українців, заявивши: “найближчі тижні будуть дуже важкими”.

“Ми несемо послання про підтримку та єдність ЄС. Це важливий момент. Зеленський отримає меседж європейської єдності, підтримки, адресований всім українцям”, – підкреслив Макрон.

Також із делегацією приїхала міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна.

“Ця поїздка дуже важлива для України, Європи та глобальної стабільності”, – cказала вона.