“Єслі вам рєжєт слух, то можєтє нє прісутствувать!”: Мoвний cкaндaл в Дepжaвнoму пoдaткoвoму унiвepcитeтi на Київщині

Мoвний cкaндaл в Дepжaвнoму пoдaткoвoму унiвepcитeтi Іpпeня. Виклaдaчкa пoчaлa пoгpoжувaти cтудeнтaм пpиймaти icпит pociйcькoю, пicля пpoxaння cтудeнтiв пepeйти нa укpaїнcьку.

Зaзнaчaєтьcя, щo жiнкa peгуляpнo виклaдaє мaтepiaли pociйcькoю, aджe пpaцює тaк вжe 35 poкiв i змiнювaти нiчoгo нe збиpaєтьcя.

Нагадаємо, 3 квітня у Буковелі чоловiк нахамив військовому на реабілітації. Українець у халаті почав обзивати військового та питати, що він робить на курорті і відправив його назад їхати до Бахмута.

Головний герой скандалу з військовим ЗСУ в Буковелі Олександр Фатула визнав свою провину і публічно вибачився перед українським захисником на відео, а його дружина розповіла свою версію того, що сталося у себе в соціальній мережі Instagram.

Жінка на ім’я Юлія на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram записала stories, в яких висловила думку, що насправді нічого надприродного не сталося, адже “вона живе у вільній країні, а військовий провокував її чоловіка”.

Жінка стверджує, що насправді військовий був у стані алкогольного сп’яніння та її родина не перша, хто вступив із ним у конфлікт.

“Звичайно, мій чоловік відреагував. Спочатку це було м’якше. Потім військовий ще раз підійшов і став провокувати мого чоловіка. В результаті військовий у потрібний для нього момент дістав камеру і почав знімати. Якщо ти військовий, тобі дозволено все? Ти можеш так себе вести і хайпувати на цьому? Це все було підлаштовано спеціально”, — йдеться у повідомленні Юлії.