“Їх неочікувано загнали в пастку, там 10 тис чол”, – ЗСУ стратегічним обманом “відрізали” військових РФ в Ізюмі, у представників Росії почалася паніка, путін збирає екстрене засідання..

Російські пропагандисти повідомляють, що ЗСУ відрізали всі шляхи відступу для військових РФ на Ізюмському напрямі. Українським захисникам вдалося відрізати Ізюм із півночі.

Під час звільнення Куп’янська військові РФ чинили мінімальний опір. Багато хто втік, частина залишилася на місцях і скоро може опинитися в “котлі”.

У пабликах російських пропагандистів, на відміну кремлівських ЗМІ, паніка.

За їхніми даними, коли українські військові дійдуть до Осколу на схід від Ізюму, ситуація цілком вийде з-під контролю військових РФ.

“Катастрофа… Ізюмське угруповання має сили та запаси коштів, щоб ще виграти якийсь час. Але воно не буде великим. Катастрофа поряд. Але й перевернути ситуацію в зворотну теж можна, якщо є ким. Сьогодні і завтра будуть вирішальними”, – пишуть загарбники.

За різними підрахунками там може знаходитися близько 10 тисяч російських окупантів

За іншими даними, дорога Куп’янськ – Ізюм перерізана, єдиний шлях постачання армії РФ через річку Оскол знаходиться під постійними обстрілами.

“Плюс навколо ураганять ДРГ та мобільні групи… Міст через Оскол знищено. Ну, це вже все. Пастка”, – пишуть пропагандисти.

З цього приводу Путін екстрено проведе нараду з членами радбезу рф.

Про це інформує УНІАН.