Їхала в маршрутці.. На зупинці заходить двоє діток…Підходить хлопчик розрахуватися за проїзд, а водій запитує його скільки років? 9 відповів.. А сестрі? 15 відповів хлопчина.. І тут водій каже..

Сказати що я в шоці, це нічого не сказати… Сьогодні їхала в маршрутці до Рівного і була дуже вражена водієм цього маршруту…

Чемне привітання, на кожне дякую відповість будь-ласка, а по дорозі як їхали так моєму подиву не було меж…

Зайшли на зупинці двоє діток, підходить хлопчик розрахуватися за проїзд, питає водій скільки років? 9 відповів…

А сестрі?… 15відповів хлопчина… І тут водій каже: – “Тоді з вас за один білет.”

Я була приємно здивована…

Їдемо далі, зупиняє наш автобус далекобійник, щось зламалося потрібно під’їхати, питається скільки? Водій махнув проходьте…

На наступній зупинці заходить жінка у положенні і дає за проїзд гроші, водій не взяв, сказав проходьте сідайте, а гроші вам на памперси ще знадобляться.

Я Їду в приємному шоці…

Ось настала зупинка далекобійника він положив гроші і вийшов з автобусу і тут що ви думаєте… Водій покликав цього чоловіка і повертає йому його гроші.

Я в шоці, так хочеться сказать йому велике дякую що ви такі є, і щоб у нас в Україні було більше таких людей. Хай вас і ваших рідних Бог оберігає завжди….

Татьяна Крамаренко

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.