Ілон Маск признався! Він особисто говорив з Путіним незадовго до того, як опублікував свій “мирний план””

За інформацією видання New Yorker, Засновник компанії SpaceX Ілон Маск особисто спілкувався з президентом РФ Володимиром Путіним перед публікацією свого проросійського “мирного плану” для закінчення війни в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

“Маск почав нервувати через те, що участь Starlink все частіше розглядається в Росії як сприяння українським військовим зусиллям, і шукав спосіб заспокоїти Росію”, — сказав колишній заступник міністра оборони США з питань політики Коллін Каль.

Видання пише, що на розчарування чиновників Пентагону Маск заявив, що спілкувався з Путіним особисто.

Інше джерело повідомило, що Маск нібито зробив те саме твердження за кілька тижнів до того, як опублікував у Twitter свій проросійський мирний план, і сказав, що його консультації з Кремлем були “регулярними”.

У жовтні 2022 року Маск запропонував у Twitter своє “бачення” закінчення російсько-української війни, згідно з яким Україні потрібно відмовитися від Криму на користь Росії та не вступати до НАТО.

Того ж місяця The Guardian заявило, що Маск говорив безпосередньо з російським диктатором перед публікацією цього плану, сам бізнесмен це заперечив.

Телефоном Маск сказав Калю, що дивився на свій ноутбук і бачив, як “розгортається вся війна” за допомогою мапи активності Starlink.

“Це було приблизно за три хвилини до того, як він [Маск] сказав: “Ну, у мене була чудова розмова з Путіним”.

І ми сказали: “О, боже, це недобре”, – заявив експосадовець Пентагону. За словами Каля, Маск сказав, що ця яскрава ілюстрація того, як технологія розроблена ним для мирних цілей, використовувалася для ведення війни, змусила його задуматися.

Після цієї п’ятнадцятихвилинної розмови бізнесмен погодився дати Пентагону більше часу, а також відмовився від своїх погроз припинити обслуговування “після публічного удару та з очевидним роздратуванням”, зазначає New Yorker.

“До біса з цим… хоча Starlink все ще втрачає гроші, а інші компанії отримують мільярди доларів від платників податків, ми просто продовжуватимемо безоплатно фінансувати український уряд”, – написав тоді Маск.