Ірма Вітовська не витримала: “Це ж просто пєсня, фільмєц, серіальчик, кліпчик… А всі, хто не розуміє оце “просто”- вороги, нацикі, упороті”

Українська акторка Ірма Вітовська розповіла про красномовний інцидент, який повною мірою демонструє двояке ставлення українців до Росії під впливом пропаганди в умовах війни. У 2015 році, коли захисники ЗСУ вже рік хоробро боролися з окупантами, в Карпатах зірці зустрівся таксист, що щиро не розумів, чому повинен припинити спонсорувати країну-агресора.

Натомість він кинувся звинувачувати артистку, захищаючи своє право слухати співаків, які зараз підтримують геноцид його народу. Детальніше про інцидент знаменитість розповіла у Facebook.

Взимку 2015 року зірка вирушила на відпочинок до засніжених Карпат, де їй довелося скористатися послугами таксиста, щоб доїхати до готелю. В авто вона почула російські композиції, через що поставила водію запитання: “Навіщо ви це слухаєте?”

“Вже позаду був Іловайськ, Дебальцеве, Донецький аеропорт, анексія Криму та окупація Донбасу. Багато вже загинуло та зникло безвісті. Були закатовані й ув’язнені. Відповідь була на кшталт, що це просто пісня. Вона гарна і про життя. Щоправда, вимкнув та обурено наголосив, що допомагає АТО”, – поділилася Ірма Вітовська.

Акторка додала, що “ланцюгова ланка критичного зв’язку” таксиста скерувалася на пошук ворогів, якими нібито в його світобаченні стали пасажири, які “посміли” зробити зауваження.

Зірка висловила припущення, що до 24 лютого 2022 року більшість українців “були цим таксистом” і також не усвідомлювали, чому “прості російські” пісні, серіали, спектаклі, фільми, концерти тощо не мали місця в країні, яка веде війну з РФ.

“А всі, хто не розуміє оце “просто”, – вороги, нацики, упороті та “сільнаумні”, – зауважила Вітовська.

З її слів, і на сьомий місяць повномасштабної війни не всі українці відмовилися від російського контенту, що дуже засмучує зірку.