Кадиров – всьо! “Дон-дон” зробив шокуючу заяву. Якісь шалені речі почали творитися на росії

Глава Чеченської Республіки, путініст і затятий ворог українського народу Рамзан Кадиров натякнув, що засидівся на своїй посаді і заявив, що заслужив на «безстрокову відпустку і довгу відпустку». Про це він сказав у своєму відеозверненні в Telegram.

«Вже 15 років, як я керую республікою. У нас, у кавказців, чеченців є прислів’я «Яким би не був гість шановним, довгоочікуваним, якщо він вчасно їде, то це ще буває ще приємнішим».

Тому, я думаю, що мій час теж настав. Поки мене не вигнали. Мені здається, я вже старий. Колись був наймолодший, недосвідчений. І зараз таким же залишився недосвідченим, але молодість пішла кудись», – сказав Кадиров, передає Главком.

Глава Чечні додав, що дізнався, що він «довгожитель» серед чинних глав суб’єктів Російської Федерації – на першому місці», і що він і сам «помітив, що засидівся, і що цілком заслужив безстрокову і довгу відпустку».

За його словами, він уже почав думати про те, щоб залишити посаду голови Чечні, і намагатиметься «вчасно піти». Кадиров висловив сподівання, що чеченці його «підтримають і зрозуміють».

Також повідомляють, що він може зайняти керівну посаду в Росгвардії.

Про це повідомляє джерело Медузи, наближене до адміністрації президента рф.