Харків – приготуватись! Ситуація буде неприємною: 144 дивізія ворожих сил росії у повному складі стоїть на поготові в Бєлгородській області

Олексій Арестович заявив, що біля Харкова стоять російські сили. Радник глави Офісу Президента пояснив ймовірність їхнього нападу на місто.

Відповідну заяву Олексій Арестович зробив ввечері 7 липня. Він також розповів про ймовірні плани росії, передає 24 канал.

Олексій Арестович заявив, що ті війська, які рухались із півночі Харківської області – пригальмували. Адже ЗСУ добряче вдарили по них. Та за спиною цих сил стоять інші.

“На території Бєлгородської області стоїть 144 дивізія у повному складі. І прискакала одна з бригад берегової охорони. Наскільки я пам’ятаю, якогось із флотів”, – сказав Арестович.

Додав, що це неприємна сила, і якщо вона прийде на Харків, то буде проблема. Та на думку Арестовича, напрямок буде не харківський.

“За задумами, цілями та завданнями, які вони ставлять – це не Харків”, – пояснив Арестович.

Додав, що росія може скерувати війська на підсилення Слов’янська, Краматорська. Адже російська армія стоїть на Харківському напрямку, щоб ЗСУ не перекидали війська звідти.

Радник Андрія Єрмака пояснив, що кидати ці російські сили на Харків сенсу немає, адже вони не візьмуть місто та не вирішать завдання.

“Якщо кинуть (росія війська на Харків – ред.), то будуть ідіотами. Звісно, нашим стане там нелегко. Та, з іншої сторони, не буде посилення Слов’янського та Ізюмського угруповань”, – додав Арестович.

Зауважив, хоч Харків не візьмуть, та можуть обстрілювати. У цьому напрямку працює ППО. Однак воно не перехоплює артилерійські снаряди.