Херсонський єнот “вийшов на зв’язок”! Окупанти показали, що зробили з ним, і розповіли про свої плани

В росЗМІ опублікували відео з рашистськими військовими, які показалаи викраденого єнота з Херсону, далі цитуємо: “Єнота ми не віддамо. Єнот залишиться з нами. Перемога буде за нами, хлопців!”

“Перед вами єнот із херсонського зоопарку, який встиг стати символом останніх тижнів СВО. Одні кажуть, що його ганебно вкрали, інші пропонують обміняти на одеський пам’ятник Катерині II. Саме ж звірятко тепер живе серед російських десантників і повернеться на малу батьківщину лише в їхніх лавах.

Самотнього і покинутого хвостатого насправді не крали. Наші солдати побачили його під час відступу на правий берег Дніпра і вирішили зберегти йому життя — забрали із собою. І ось він у розташуванні ВДВ, ходить ночами в розвідку (адже бачить краще за будь-який тепловізор), і спить у підсумку для скидання магазинів. Харчується свіжою рибою від місцевих рибалок, залишаючи її голови в спальниках хлопців, а ще горішками, куркою та виноградом.

А нещодавно у Телезі йому навіть обирали ім’я та позивний. Передплатники каналу “Єнот із Херсона” дійшли кращого з можливих варіантів: назвали звіра Єнотом і дали прізвисько Херсон. І віддавати Херсона нікому не збираються”, сказали окупанти.