Колона РФ дорогою до України – раптово військові повискакували на ходу з “КАМазів” і попрострілювали їм колеса і бензобаки

Групу “відмовників” ЗС РФ намагалися таємно вивезти воювати в Україну, але вони дорогою підняли бунт. Проблема “відмовників” у лавах окупаційної армії РФ набирає обертів. На Бєлгородщині стався бунт російських військових, яких намагалися таємно відправити на фронт в Україну.

Про подію окупанту розповіла його дружина-росіянка у телефонній розмові, яку перехопило Головне управління розвідки Міноборони України.

Інформацію вона отримала від подруги, чий чоловік намагався насильно вивезти воювати. Ролик був оприлюднений у YouTubе.

За словами росіянки, велику групу “відмовників”, які написали рапорт про звільнення, командування намагалося таємно вивезти в Україну воювати.

Солдати були впевнені, що їдуть до аеропорту, щоб відправити на місце дислокації. По дорозі вони зрозуміли, що їх обдурили і влаштували бунт.

“З боку Білгорода там багато наших… І багато людей написали рапорти (на відмову воювати в Україні – ред.). Їх завантажили в “КамаЗи”, типу, везуть в аеропорт, щоб відправити додому. І в закритих “КамаЗах” поперли у бік України… Вони чухнули, що щось не те, і давай вистрибувати всі з цих машин і почали стріляти в повітря”, – розповіла дружина російському військовому.

За її словами, група військових, що збунтувалися, близько 15 км бігла по дорозі назад. За цей час вони встигли зателефонувати до родичів, які масово кинулися до прокуратури писати заяви. Вибухнув скандал.

“Їх там тримали кілька днів як полонених. У туалет під конвоєм, їсти під конвоєм… а коли пішов галас, почали розбиратися, вони сказали, що їх везли проводити розчищення “ЛНР””, – повідомила росіянка. Її чоловік-окупант, коментуючи ситуацію, запевнив, що більше не повернеться воювати проти України, якщо йому пощастить вибратись.

УВАГА ВІДЕО МІСТИТЬ НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ.