Кондратюк: “Мої фейсбучні друзі! Визначайтесь, бо може бути пізно… Хочете, щоб вас і ваших дітей лікарі не витягували з того світу після зараження коронавірусом – вакцинуйтесь!”

Мої фейсбучні друзі! Знову про наболіле. Якщо ви користуєтесь смартфоном, мобільним зв’язком і комп’ютером, а не пишете на бересті/пергаменті; їздите на авто (автобусах, літаках, etc.), а не на бричках/підводах; користуєтесь туалетним папером, а не підтираєтесь лопухами; ваші діти щодня зранку ходять в школу, а не в ліс по гриби та ягоди; живете в будинках, а не в мазанках/землянках; іншими словами – якщо ви – сучасна людина, то у мене запитання: ЧОМУ ДЕХТО З ВАС ПОСТИТЬ МАЯЧНЮ ПРО ШКІДЛИВІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД КОВІД-19???

Усіх антивакцинаторів буду видаляти з друзів і банити. Хочете, щоб вас і ваших дітей лікарі не витягували з того світу після зараження коронавірусом – вакцинуйтесь!

Не хочете вакцинуватись – обов’язково в кінці коменту напишіть: “хочу швидше покинути цей світ, тому я – антивакцинатор/ка”. Визначайтесь, бо може бути пізно…

Розум переможе! Гарного дня! На фото №1 – я в березні в ковідному відділенні лікарні; на фото №2 – вакцина, якою я вакцинувався в липні.

Ігор Кондратюк

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.