“Кожного разу, коли ви, такий весь вакцинований і впевнений у власній правоті, йдете без масочки в ТРЦ, то ніхто не дасть гарантії, що ви не є біобомбою”, – журналіст

Не збираюся і вас закликаю не брати участь в срачах з приводу вакцинації. Розумію, що тони хейту, які виливаються один на одного зараз в онлайні та офлайні – це теж прямий наслідок ковіду. В тому сенсі, що вже 2 роки люди живуть в стані постійного стресу та істерики. Які нагнітаються всіма й постійно.

Взагалі, людство ще довго буде вихаркувати психологічні наслідки цієї пандемії. А лікування ПТСР тепер стосуватиметься далеко не тільки людей, дотичних до війни. І ваші крики і прокльони тільки посилюватимуть цей треш. І аж ніяк не впевнять нікого й ні в чому.

Так ось, я хочу просто нагадати, що маска на обличчі в закритих приміщеннях, а також – утримання від відвідування без нагальної необхідності людних місць – це суперефективний засіб в боротьбі з епідемією. Щонайменше, в момент піку хвилі захворюваності.

Мені сумно дивитися, як активні прихильники вакцинації, які забомбили весь інтернет відповідними рамочками, шляються без масок на публічних заходах, в транспорті тощо.

Рібятки, відкрию секрет Полішинеля: вакцинація аж ніяк не є повною гарантією, що ви не захворієте. Так, ви захворієте не тяжко. Але не треба кричати дурь, що, мовляв, вакцинуйся – і ходи собі як ходив до епідемії. Ніт. Скільки я бачив дегроїдів без маски, яким коли ти робиш зауваження, то вони так з презирством кидають: я вакцинований. Ніби сам факт щеплення вже зробив цього дурачка приналежним до якогось іншого, більш високого класу людей.

Кожного разу, коли ви, такий весь вакцинований і впевнений у власній правоті, готовий спалювати антивакцинаторів на вогнищі власного сумління, йдете без масочки в ТРЦ, то ніхто не дасть гарантії, що ви не є біобомбою. Яка є носієм вірусу. Я вже мовчу про те, що маска дійсно врятує від отримання вами надмірної кількості вірусняка. Який проб’є навіть вакцину – хоч і протікання хвороби буде не таким важким, звичайно.

Тому в умовах, коли влада, що просрала все на світі, вже сциться робити локдаун – не забувайте про маски та соціальну дистанцію. Це не менш важливо, ніж вакцина. І не менш відповідально.

Богдан Буткевич

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.