Країна в жалобі! Президент не стримав сліз: сьогодні ми прощаємося зі справжньою легендою. У Києві тисячі людей прийшли схилити коліно перед полеглим Героєм України Дмитром Коцюбайлом «Да Вінчі»

Тисячі людей прощалися навколішки із полеглим у бою Героєм України Дмитром Коцюбайлом «Да Вінчі» під час жалобної церемонії на Майдані Незалежності в Києві 10 березня.

Володимир Зеленський та прем’єрка Фінляндії Санна Марін віддали шану загиблому Герою України Дмитру Коцюбайло з позивним «Да Вінчі» в Михайлівському соборі, де проходить панихида

Схилили коліна перед легендарним воїном і керівники Генштабу ЗСУ та Міноборони – Валерій Залужний та Сергій Шаптало, Олексій Резніков, Олександр Павлюк та Кирило Буданов.

Окрім вищого воєнного керівництва країни на церемонії був і міський голова Києва Віталій Кличко.

За словами громадського активіста Сергія Стерненка, з жодним російським окупантом так не прощаються.

“Це легенда добровольчого руху, бо я сам з батальйону Кульчицького, це також добровольчий батальйон. Це для нас самий зразковий, може, як Залужний в ЗСУ, так само “Да Вінчі” в добровольчому русі”, — сказав військовослужбовець Руслан з позивним “Круглий” у коментарі Суспільному, який не знав особисто Дмитра Коцюбайла, але мріяв з ним познайомитися.

“Він вів за собою людей. З нього брали приклад. Він зробив неоціненний вклад в нашу державність. На сході багато хлопців є ще, яких він загітував. Ми повинні молитися за них”, — розповідає посестра “Да Вінчі” Людмила.

Поховали «Да Вінчі» з усіма військовими почестями на Байковому кладовищі Києва.