Кремль старався приховати це, але не вийшло… Під москвою прямо зараз “палає” не просто військова частина, а УВАГА! Ціла військова частина протиповітряної оборони столиці росії! Відео

У Росії в підмосковному Довгопрудному вночі 11 серпня спалахнула будівля на території військової частини на вулиці Східна. Згідно з відкритими даними, там розміщена дивізія, що входить до системи московської протиракетної оборони.

Площа пожежі перевищувала 1,2 тисячі квадратних метрів, передає Радіо Свобода.

За даними видання Baza, спалахнула дерев’яна казарма, в якій живуть, зокрема, солдати строкової служби. У той же час із фотографій, зроблених у 2019 році, можна зробити висновок, що будівля не використовувалася за призначенням. За повідомленнями, у пожежі ніхто не постраждав. Причини пожежі не повідомляють.

Згідно з відкритими даними, військова частина, в якій сталася пожежа, належить 4-ій дивізії ППО, що входить до 1-ої армії протиповітряної та протиракетної оборони особливого призначення. На її озброєнні стоять ракетні комплекси С-400 та С-300 різних модифікацій. Біля військового містечка раніше розміщувалася станція радіолокації ближнього виявлення «А-100Б».