Люди добрі.. Цього не можна поширювати!! Особливо пильними варто бути з отим наративом: убивці з задушевними розмовами – найжорстокіші. Сімоньянша – це візуалізація «людяного звіра»

Сімоньянша з її мріями про чорнобрових Оксан – це візуалізація «людяного звіра». Кожен злодій мріє про гостинний прийом у хаті жертви. Кожен гвалтівник по-своєму любить свою жертву. Це – технологія.

Ворог розщеплює свої наративи. Для внутрішнього охлосу – медведєв зі своїми «сатаною й підсвинками». Для зовнішніх шукачів хороших руских – ліричний, розчульний наратив Маргарити, яка малює райдужний утопізм братського співіснування українців та медведєва, а заодно кадировців і бучанських насильників.

Особливо пильними варто бути з отим другим наративом. Убивці з задушевними розмовами – найжорстокіші. Вони апелюють до ідилії мирного життя, несучи смертоносну війну. Рос. пропаганда тисне на мозоль совконостальгаторів за пасторальним “братством слов’ян”. Однією рукою вони здійснюють геноцид, іншою малюють акварельки, де панує злагода й гармонія на правах руского міра.

Це не можна тиражувати. А якщо й тиражувати, то з тією метою, аби кожна чорноброва Оксана звернула шию кожній московській рептилії. Щоб була їм ніч яка місячна навіки вічні.

Оця багаторукість і різнощаблевість рос.наративів свідчить про те, що режим путіна – навіть не диктатура, а рейх. Різниця разюча насамперед у поведінці народу. В диктатурі він загноблений. А в рейху всі все роблять добровільно. Диктатура базується на примусі, а рейх – на спільному пориві верхів і низів. Диктатура культивує покору, а рейх заохочує співучасть. Диктатури – вождистські, а рейхи – народні. Диктатура знелюдинює людину, а рейх залучає її до спільного творення абсурду.

Рашизм уже повністю перейшов у стадію рейху. Він не є насаджений зверху в тоталітарний спосіб, а опирається на нутро народу, його найміцніші архетипи, його девіантне світобачення. Це найприродніше й найорганічніше, що могла витворити оркодушонька.

Тому не варто розділяти тамтешній режим від суспільства. Їхній рейх є вершиною їхнього розуміння, яким має бути государство й общество, государ і смерди. Навіть на безлюдному острові де стрінуться три мешканці боліт – там вони замутять цей конструкт на трьох. Хтось буде тираном, хтось слугою, а хтось молитиметься за благоденствіє обох.

Їхня ідентичність не здатна продукувати жодну модерну ідею щастя для кожного. Вони здатні лише нести нещастя кожному. Тому це – рейх, де всі однаково задіяні в побудові пекла.

Остап Дроздов

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.