Маруся 3віробій… Біда друзі і велика трагeдія для всіх нас! Поnрощатися прuйшов навіть сам Порошенко…

УКиєві попрощалися з українським розвідником та чоловіком легендарної захисниці Марусі Звіробій Максимом Нікітенком. Воїн загинув 26 серпня у боях за звільнене Роботине у Запорізькій області.

Трагічною звісткою поділились у пресслужбі партії “Європейська солідарність”. А голова партії Петро Порошенко на своїй особистій сторінці поділився спогадами про загиблого воїна.

Прощання з воїном проходило у Михайлівському Золотоверхому соборі. Провести його в останню путь прийшли бойові товариші зі 132 окремого розвідбату та 46-ї бригади ДШВ, друзі, родичі, а також голова партії “ЄС” та колишній президент України Петро Порошенко

На своїй особистій сторінці у Фейсбук він зазначив, що бачився із загиблим воїном лише три тижні тому, коли той приїхав з фронту, щоб відвідати в лікарні дружину Марусю Звіробій.

“Знову важка втрата для нашої команди. Не віриться. Сьогодні ми попрощалися з Максимом Нікітенком — відважним воїном, розвідником, командиром, який на штурм завжди йшов першим. Він із 30-ки, вся родина у них воює. Але насамперед мої слова підтримки – Марусі Звіробій… Кажуть, що командир має йти у складі ядра групи, а не в дозорі, але це не про Максима. Він вів за собою своїх побратимів… Щирі співчуття Марусі Звіробій пережити смерть коханої людини”, – написав колишній президент України.

Максим Нікітенко та Маруся Звіробій познайомилися у підрозділі “Марусині ведмеді”, а згодом одружилися. У своєму Фейсбуку українська захисниця коротко написала про те, що людина може померти стільки разів, скільки в її житті загинуло близьких та коханих людей.

“Кажуть “Двічі не вмирати”, неправда. Можна вмерти двічі, тричі й десять разів, і сто, разом з загиблими близькими людьми та побратимами. В цій війні ми вмираємо щодня. До цього неможливо звикнути. До цього неможливо бути готовим. Країна мертвих. А мертвим вже не страшно. Йтимуть до кінця. Бо і там свої на небі й тут на землі”, — написала вона.