Мати рідна! “Ми всякого очікували, але не такого”. Росіянам “верхівка” дала екстрену команду розпочати перемовини з українським командуванням і звільняти території, – Марченко

Станом на 12 вересня лінія фронту на півдні України просунулася на 12 кілометрів. Звільнено понад 500 квадратних кілометрів окупованих територій Херсонської і Миколаївської областей.

Про це в інтерв’ю розповів генерал-майор Збройних сил України Дмитро Марченко. Він відзначив, що завдяки вдалому плануванню Оперативного командування “Південь”, українські військові звільнили на півдні 13 населених пунктів, повідомляє Obozrevatel.

“Протягом двох останніх тижнів знищено понад 1800 російських військових, збито два літаки, два гелікоптери. Знищено понад 120 танків, понад 130 артилерійських систем, понад 20 реактивних систем залпового вогню.

Завдяки сучасній техніці, що нам надають міжнародні партнери, артилерійськими ударами ЗСУ було знищено мости, 150 командних пунктів РФ, близько 70 баз, де зберігаються боєприпаси”, – розповів Дмитро Марченко.

Також він звернув увагу, що відповідно до зведення Головного управління розвідки, є підтвердження того, що російські офіцери, які командують на Херсонському напрямку, морально дуже пригнічені.

“Наскільки нам відомо, їм дали команду не відкривати вогонь, а проводити перемовини з українськими військовим та звільняти окуповані території”, – додав Марченко.