“Мені байдуже на Україну”: український співак у Європі поскаржився на душевний стан

Український музикант, співак і музичний продюсер родом Тернопільщини Іван Збараський (відомий за творчим псевдонімом Zbaraski) здивував своїх фоловерів досить суперечливими думками з приводу україно-російської війни. Неоднозначний пост був опублікований на офіційній сторінці співака в соціальній мережі Instagram.

“Я втомився надихатися історіями людей, не знаючи навіщо і для чого, якщо я боягуз і боюся померти за Україну, боюся померти за когось. Мої пісні в основному про моє життя і те, який я класний, стильний, вайбовий коханець. Мені байдуже на Україну. Я сиджу тут і роблю вигляд, що я щось роблю, що я волонтерю і це добре. Мені все одно на Каховку і на трагедії кожен день. Я підключив збір до пісні [Zbaraski випустив нещодавно трек за мотивами російського теракту на Каховській ГЕС ‒ Главред], тому що так правильно. Я не знаю, яку мету переслідую, коли пишу пісні про себе, війну”, – йдеться в тексті.

Ясна річ, тези музиканта вирвали бурхливу реакцію в коментарях під його постом – особливо на тлі того, що він давно проживає в Нідерландах.

“Ця публічна рефлексія не сподобалася коментаторам, які нагадали артисту, який з початку повномасштабного вторгнення відсиджується в Нідерландах, що не йому скаржитися на втому від війни”, “Байдуже на Україну, Каховку, трагедії? Вибачте, але можна підбирати слова. Військові не втомилися? Отже. Дуже неемпатично. Завжди можна звернутися за психологічною допомогою, Якщо ви не витягаєте ‒ це ок”, “Тому ви пишете в треку “я як Київ – не здаюся”. Щоб що?”, “Український психопат”, – гнівно написали вони.